Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ polyester fiber square acoustic wall panels ] αγώνας 84 προϊόντα.
Ελαφρύ ύφασμα από γυαλί ίνες Ακουστικό πάνελ Ηχομόνωση τοίχου Υφάσματα μείωσης ήχου
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Πίνακες υφάσματος απορροφούντος ήχου για κινηματογράφους Πίνακες διακοσμητικών ηχοπροστατευτικών για τοίχους
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Υπηρεσιακά ακουστικά πάνελ από felt για τοίχους και οροφές 2420x1220mm προσαρμοσμένα
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Πίνακες διαχωρισμού ακουστικών δωματίων από πολυεστέρα Φιλτερίνη ΠΕΤ Φορητά ηχομόνωτα διαχωριστικά τείχη γραφείων
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm |
Βελτιωμένη σαφήνεια ομιλίας 2025 Ισχυρή αντοχή στη φλόγα Αντιφλεγμονώδης για πυρκαγιά Μικρότερος χρόνος αντηχείας
| Επίδραση θερμομόνωσης: | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Διαστατική σταθερότητα: | Καλή σωματική σταθερότητα |
| Τυπικό μέγεθος: | 2420*1220*9/12mm, προσαρμοσμένο μέγεθος |
Ηχητική απορρόφηση υφασματικό ακουστικό πάνελ για τοίχο μεταλλικό πάνελ Πιστοποίηση ROHS ISO
| Περιβαλλοντικά φιλικό: | Τάξη Ε1 |
|---|---|
| Λειτουργία: | Υψηλή απορρόφηση ήχου |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Υψηλό NRC ≥0,85 Πίνακας ακουστικής πολυεστέρας για μείωση θορύβου Ε1 βαθμού χαμηλής φορμαλδεΰδης Πίνακες ακουστικής πολυεστέρας
| Μέγεθος: | 2420*1220mm |
|---|---|
| Πάχος: | 9/12/15 χιλιοστά |
| χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
Ελαφρύ υφασματικό ακουστικό πάνελ οικολογικά φιλικό πυρόσβεση Β1
| μέγεθος: | 1200*600mm/προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα υφάσματος: | Διαφορετικά |
| Κύρια χαρακτηριστικά: | Ανώτερη απορρόφηση ήχου, ανθεκτική στη φωτιά, θερμική μόνωση, ανθεκτική στη υγρασία, αντιβακτηριακό |
Ενσωματωμένα υφάσματα για τοίχους Ακουστικό πίνακα Φυτικό υαλοπίνακα Διακοσμητικά πίνακα απορρόφησης ήχου
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Ηχητικά υφάσματα Ακουστικό Πίνακα Ηχητικά Πίνακα Κινηματογράφου Ακουστικοί Πίνακες για τοίχους
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |


