Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ polyester fiber square acoustic wall panels ] αγώνας 84 προϊόντα.
Υφάσματα απορρόφησης ήχου Ακουστικό πίνακα Οικολογικά φιλικό επίπεδο E1 Υφάσματα μείωσης θορύβου
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
|---|---|
| Επιλογές κάλυψης υφάσματος: | 36 |
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Ε1 |
Πίνακας PET Πυρήνες Ακουστικού Πολυεστέρας Πίνακες Ακουστικού Τετράγωνου Γραφείου Πίνακες Ακουστικής Απομόνωσης για Τείχη
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πίνακες απορρόφησης ήχου 12mm Πίνακες πυκνούς ακουστικής ακουστικής ακουστικής ακουστικής μειώνοντας τον θόρυβο Πίνακες ηχογράφησης για τοίχους και οροφές
| Ονομασία: | Η PET αισθάνθηκε την ακουστική επιτροπή |
|---|---|
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
| χρώμα: | 36 επιλογές, επιλέξτε από το χρωματικό μας διάγραμμα |
Οικιακό PET Μείωση θορύβου Ακουστικά πάνελ Απορρόφηση ήχου για οικιακά κινηματογράφους
| Ευρύ φάσμα χρωμάτων: | Με ζωντανές αποχρώσεις και ουδέτερους τόνους διαθέσιμους, μπορείτε εύκολα να προσαρμόσετε τα πάνελ γ |
|---|---|
| Βιωσιμότητα: | Ε0 |
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
Σύγχρονο σύστημα ελέγχου ήχου εξάγωνος ακουστικός πίνακας για κατοικημένα καθιστικά
| Εφαρμογές για κατοικίες: | Αυτά τα πάνελ είναι ιδανικά για οικιακές αίθουσες κινηματογράφου, σαλόνια ή οικιακά γραφεία, όπου τό |
|---|---|
| Εμπορικοί χώροι: | Σε γραφεία, αίθουσες συνεδριάσεων, εστιατόρια και καφετέριες, αυτά τα πάνελ μειώνουν τον θόρυβο και |
| Εγγύηση: | 3 έτη |
Προσαρμοσμένο PET Feel Hexagon Ακουστικό Πίνακα Απορρόφηση ήχου και τοίχος διακόσμηση
| Υλικό: | ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Πιστοποίηση: | ISO/SGS |
Υψηλής πυκνότητας ακουστικά πάνελ Ηχομόνωση Φώτισμα Στυλάτο σχέδιο σχεδιασμό Πυροσβεστικό τοίχο διακόσμηση
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Χρώμα: | Επιλέξτε από το χρώμα μας |
| Μέγεθος: | 2420*1220/1200*600mm, άλλο μέγεθος |
Εξαιρετική θερμομόνωση 9mm Pet Feel Acoustic Panel 1-3kg ανά τετραγωνικό μέτρο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Επίδραση θερμομόνωσης: | Εξαιρετικό. |
| Τυπικό μέγεθος: | 2420*1220*9/12mm, προσαρμοσμένο μέγεθος |
Εξαγωνικά πολύχρωμα ακουστικά πάνελ PET ξύλινη μόνωση ηχητικού πίνακα για το ταβάνι
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Ηχομόνωση 9mm PET felt ακουστικά πάνελ ακουστικό εξάγωνο για τοίχους και διακόσμηση
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Χρώμα: | 36 επιλογές, επιλέξτε από το χρωματικό μας διάγραμμα |
| Διακοσμητικές επιλογές: | Πλούσιο και πολύχρωμο, διαφορετικό χρώμα επιφάνειας διακοσμητικό ύφασμα για επιλογή |


