Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ polyester fiber square acoustic wall panels ] αγώνας 84 προϊόντα.
Πυράντοχο 100% Πολυεστερικό Ίνα Ηχοαπορροφητικό Πάνελ Χονδρική Πώληση Ηχομονωτικών Πάνελ Τοίχου Τσόχινο Ηχοαπορροφητικό Πάνελ PET Ακουστικά Πάνελ
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονος |
|---|---|
| Τύπος άκρου: | Λοξός |
| Μέγεθος πάνελ: | 2400*400mm/2400*520mm/2400*600mm |
Ένα ξύλινο ηχομονωτικό πάνελ κατασκευασμένο από ίνες πολυεστέρα και ξύλινες σανίδες, με ηχομονωτικό αποτέλεσμα που υπερβαίνει το 90%.
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Χρώμα ελαστικού: | Αχλάδι/Ελαστική/Άλλα χρώματα ξύλου |
| Χρώμα PET: | ο Μαύρος/άλλοι |
Ηχοαπορροφητική πλάκα από ίνες πολυεστέρα, ηχομονωτικό υλικό, στούντιο ηχογράφησης, επιβραδυντικό φλόγας τσόχα πολυεστέρα, οροφή, πάνελ τοίχου
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονος |
|---|---|
| Τύπος άκρου: | Λοξός |
| Μέγεθος πάνελ: | 2400*400mm/2400*520mm/2400*600mm |
Πίνακας ακουστικού πάνελ χαμηλής συχνότητας με εξαιρετικά αποτελεσματικές εφαρμογές απορρόφησης ήχου
| Αντιφλεγμονώδη: | Καμία/B1/A1 |
|---|---|
| χαρακτηριστικό: | Ιδιαίτερα αποτελεσματική υγιής απορρόφηση |
| Επιβραδυντικό πυρκαγιάς: | Δυνατή αντοχή στη φλόγα |
9mm 12mm Ακουστικές πλακέτες από φέλτ PET ηχομόνωση τοίχος διακόσμηση Πίνακα καταγραφής
| Ονομασία: | Πίνακας τοίχου PET απορροφητής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
| Χρώμα: | 36 διαθέσιμα χρώματα |
Πίνακες ακουστικής διακοσμητικής ηχομόνωσης PET Πίνακες τοίχου απορρόφησης ήχου
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
ROHS ISO πιστοποιημένο Ακουστικό ξύλινο πίνακες Slat Απορρόφηση ήχου Προσαρμοσμένη
| Κύρια χαρακτηριστικά: | Ανώτερη απορρόφηση ήχου, ανθεκτική στη φωτιά, θερμική μόνωση, ανθεκτική στη υγρασία, αντιβακτηριακό |
|---|---|
| Επιλογές κάλυψης υφάσματος: | 36 |
| μέγεθος: | 1200*600mm/προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένο 1200x600mm υφασματικό ακουστικό πάνελ Απορρόφηση ήχου Ανθεκτικό στη φωτιά
| Σχήμα: | Στρογγυλοειδής |
|---|---|
| Υλικό: | Φύλακες γυαλιού, ίνες πολυεστέρα |
| μέγεθος: | 1200*600mm/προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένα υφασματικά ακουστικά πάνελ ορθογώνια υφασματικά αντηλιακά πάνελ
| Σχήμα: | Στρογγυλοειδής |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Λειτουργία: | Υψηλή απορρόφηση ήχου |
Υψηλής πυκνότητας ύφασμα τυλιγμένα ηχητικά πάνελ ηχητική μόνωση για τοίχους
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |


