Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ pet polyester fiber soundproof panel ] αγώνας 118 προϊόντα.
Υψηλής πυκνότητας ακουστικά πάνελ Ηχομόνωση Φώτισμα Στυλάτο σχέδιο σχεδιασμό Πυροσβεστικό τοίχο διακόσμηση
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Χρώμα: | Επιλέξτε από το χρώμα μας |
| Μέγεθος: | 2420*1220/1200*600mm, άλλο μέγεθος |
Προμηθευτής Ακουστικών Πάνελ από Τσόχα, Εξαιρετικά Αποτελεσματική Απορρόφηση Ήχου, 100% Ακουστικό Πάνελ PET
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Υψηλής αποτελεσματικότητας Απορρόφηση ήχου 100% PET Ακουστικό Πίνακα Ασφάλεια κάλυψης Ακουστικό Πίνακα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Σύγχρονο σπίτι ξενοδοχείο γραφείο 3D εξαγωνικό ακουστικό πάνελ ηχομόνωτο τοίχωμα πάνελ για κινηματογράφους
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Ακουστικές οθόνες ακουστικών οθόνων
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πίνακας απορρόφησης ήχου από ξύλινη πλέκα, κατασκευασμένος από υλικό PET + MDF + ελαστικό με τιμή NRC που κυμαίνεται από 0,85 έως 0.95
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία στο περιβάλλον: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Υπηρεσιακά ακουστικά πάνελ από felt για τοίχους και οροφές 2420x1220mm προσαρμοσμένα
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Εργοστασιακή Χονδρική Πώληση Ηχομονωτικών Ακουστικών Ξύλινων Πάνελ Acupanel Veneer MDF PET Πηχάκια Ακουστικά Πάνελ
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Προμηθευτής ηχομονωτικών διακοσμητικών ακουστικών πάνελ τοίχου με ξύλινα πηχάκια
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλο για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Καπλαμάς+MDF+Πολυεστερικές ίνες |
| Υλικό ελαστικού: | τεχνικό ξύλο |
Υψηλό NRC ≥0,85 Πίνακας ακουστικής πολυεστέρας για μείωση θορύβου Ε1 βαθμού χαμηλής φορμαλδεΰδης Πίνακες ακουστικής πολυεστέρας
| Μέγεθος: | 2420*1220mm |
|---|---|
| Πάχος: | 9/12/15 χιλιοστά |
| χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |


