Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ pet polyester fiber soundproof panel ] αγώνας 118 προϊόντα.
Σύγχρονο σχεδιασμό ακουστικό πάνελ με υλικό PET 1 έτος εγγύηση για χρήση σχολικών ακροατηρίων θεάτρου και ξενοδοχείων
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Σύγχρονο σχεδιασμό Ηχομονωμένα ακουστικά πάνελ Απορρόφηση ινών από πολυεστέρα Πίνακες τοίχων PET Πίνακα σχιστόλιθου 90% Μείωση θορύβου Περιβαλλοντικά φιλικό
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
9mm 12mm Polyester Fiber PET Ακουστικές τοίχοι και ταβάνια ηχομόνωση για το σπίτι θέατρο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πάνελ από ίνες πολυεστέρα. Διατίθενται 48 διαφορετικά χρώματα για προσαρμογή σχεδίων.
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Σύγχρονα οικολογικά φιλικά PET ακουστικά πάνελ Διπλά στρώματα πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Σύγχρονη ακουστική τρισδιάστατη ακουστική τοιχογραφική επιφάνεια PET με καλλιτεχνικά σχήματα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πίνακες ακουστικής στεφανουργίας PET για ηχομόνωση
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Μέγεθος & Σχήμα: | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος: | 9/12 mm, άλλα πάχους |
Προσαρμοσμένα σύγχρονα ηχομόνωση 3D ακουστικά πάνελ για την οπτική βελτίωση του ξενοδοχείου
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Μέγεθος & Σχήμα: | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος: | 9/12 mm, άλλα πάχους |
Εργοστασιακή Τιμή Μοντέρνα Ακουστικά Πάνελ Akupanel 3D Design PET
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Σύγχρονα 3D πλαίσια από ίνες μεσαίας πυκνότητας από στερεό ξύλο τοίχοι και οροφές ηχοασπρούμενα πάνελ, μεγάλα ηχοασπρούμενα πάνελ, που χρησιμοποιούνται για τα πάνελ απορρόφησης ήχου των διαμερισμάτων
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία στο περιβάλλον: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |


