Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ pet polyester fiber soundproof panel ] αγώνας 118 προϊόντα.
Πίνακες ακουστικού τοιχώματος 9mm 12mm PET Feelt Πίνακες εσωτερικής ηχομόνωσης
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm |
Πυράντοχο 100% Πολυεστερικό Ίνα Ηχοαπορροφητικό Πάνελ Χονδρική Πώληση Ηχομονωτικών Πάνελ Τοίχου Τσόχινο Ηχοαπορροφητικό Πάνελ PET Ακουστικά Πάνελ
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονος |
|---|---|
| Τύπος άκρου: | Λοξός |
| Μέγεθος πάνελ: | 2400*400mm/2400*520mm/2400*600mm |
Ηχομονωμένα πάνελ Διακόσμηση τοίχων ξύλο Ακουστικά πάνελ τοίχων Χτίσιμα
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Μοντέρνο Στυλ PET Πάνελ Τοίχου Ηχομονωτικό Διακοσμητικό για Καταστήματα Λιανικής Ξενοδοχεία Εκθεσιακούς Χώρους Λύση Γραφικού Σχεδιασμού
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Σκορπισμένα καυτά πώληση Καλής ποιότητας Φιλτό Ηχομόνωση Διακοσμητική PET Αμβλύνοντας τον ήχο Ακουστικά πάνελ
| Ονομα: | Εκκρεμοειδής οθόνη τοιχώματος PET απορροφητικής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% πολυεστερικές ίνες |
| Χρώμα: | 36 διαθέσιμα χρώματα |
Πίνακα ακουστικής PET 60cm μήκος μοντέρνο στυλ σχεδιασμού ηχητικά αδιάβροχο κλάση Α πυρόστακτο για οικιακό θέατρο στούντιο Γραφείο & ξενοδοχείο
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
PET Πάνελ Τοίχου Ανακυκλώσιμο Υλικό Ηχομονωτικό για Οικολογική Ανακαίνιση Ξενοδοχείου
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Σύγχρονο οικολογικά φιλικό PET τοίχωμα για το ξενοδοχείο διακόσμηση ηχομόνωση υγρασία για το υπνοδωμάτιο σαλόνι γραφικό
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Μοντέρνος Σχεδιασμός Ακουστικού Πάνελ PET 9mm Πάχος Απορρόφησης Ήχου & Αντιμυκητιακό για Ξενοδοχείο, Υπόγειο & Γκαράζ, Λύση Γραφικού Σχεδιασμού
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |


