Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ pet polyester fiber soundproof panel ] αγώνας 118 προϊόντα.
9mm PET Ηχομόνωση Πίνακες τοίχου Πίνακα ακουστικής απορρόφησης ήχου από πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ανακυκλωμένο PET |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α |
| Μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
2025 100% ίνες πολυεστέρα Καθαρότητα ομιλίας βελτιωμένη με 36 επιλογές
| Αντιφλεγμονώδη: | Καμία/B1/A1 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Πίνακας ακουστικού 9mm PET Feelt DIY Sound Absorbing Wall Board για την KTV |
| Διακοσμητικές επιλογές: | Πλούσιο και πολύχρωμο, διαφορετικό χρώμα επιφάνειας διακοσμητικό ύφασμα για επιλογή |
Τριδιάστατα πλακάκια ακουστικών τοίχων από ίνες πολυεστέρα
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Πίνακας απορρόφησης ήχου από ίνες πολυεστέρα
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |
Πίνακες ακουστικής επιφάνειας 10 mm PET Wood Veneer Slat Composite Acoustic Wall Panel Χωρίς MDF
| Υλικό: | ΠΕΤ+Φανορίνη ξύλου |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα/εκτύπωση από φυσικό ξύλο |
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
Πίνακες ακουστικής αυτοκόλλησης τετραγωνικής διαστάσεως PET 9mm Ηχομόνωση Πίνακες ακουστικής ινών φέλτου
| Αντιφλεγμονώδη: | Καμία/B1/A1 |
|---|---|
| χαρακτηριστικό: | Ιδιαίτερα αποτελεσματική υγιής απορρόφηση |
| Διακοσμητικές επιλογές: | 36 χρώματα |
Ένα ξύλινο ηχομονωτικό πάνελ κατασκευασμένο από ίνες πολυεστέρα και ξύλινες σανίδες, με ηχομονωτικό αποτέλεσμα που υπερβαίνει το 90%.
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Χρώμα ελαστικού: | Αχλάδι/Ελαστική/Άλλα χρώματα ξύλου |
| Χρώμα PET: | ο Μαύρος/άλλοι |
Επαναχρησιμοποιημένα πλαίσια ακουστικών τοίχων PET 9mm ηχομόνωτα πλαίσια από ίνες πολυεστέρα για εσωτερικό σχεδιασμό
| Ονομασία: | Πίνακας ακουστικού τοιχώματος από πετ-φελτ |
|---|---|
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
| Χρώμα: | Επιλέξτε από το χρώμα μας |
Σύγχρονα ξενοδοχεία πλατεία ακουστικά πάνελ Πίνακα απορρόφησης ήχου από ίνες πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Μοντέρνα 12-Πακέτο Οικιακό Γραφείο Λευκά Αυτοκόλλητα Ακουστικά Πάνελ 30*30CM Ηχομονωτικά Πάνελ Τοίχου για Ξενοδοχείο Ηχομονωτικά Πάνελ Αφρού
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |


