Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ pet polyester fiber soundproof panel ] αγώνας 118 προϊόντα.
Υφάσματα περιτυλιγμένα με PET Ακουστικές τοιχοφάρμες ξενοδοχείο
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
Σύγχρονα ακουστικά πάνελ 60*60CM 6 PCS Διακοσμητικά ηχητικά πάνελ τοίχου για εγγραφές ξενοδοχείων & χρήση γραφείου στο σπίτι
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Ηχομόνωση τοίχου PET Ακουστικοί πίνακες υψηλής πυκνότητας ηχητική θωρακιστική πίνακες τετράγωνο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| χρώμα: | 36 επιλογές, επιλέξτε από το χρωματικό μας διάγραμμα |
| Σχήμα: | Ακρογωνικό/προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένα ΠΕΤ στρογγυλά ακουστικά πάνελ Πίνακα ηχομόνωσης για τοίχους και οροφές
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
100% ΠΕΤ Ακουστικό Πίνακα Καλυπτόμενο Αποδοτικότητα Φιλτό Ακουστικό Πίνακα Προσαρμοσμένο μέγεθος Χρώμα
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Πίνακες ακουστικών πλακών PET Αισόστεροι Πίνακες τείχους ακουστικού felt για γραφεία και σπίτια
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
9mm 12mm Ακουστικές πλακέτες από φέλτ PET ηχομόνωση τοίχος διακόσμηση Πίνακα καταγραφής
| Ονομασία: | Πίνακας τοίχου PET απορροφητής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
| Χρώμα: | 36 διαθέσιμα χρώματα |
Πίνακας απορρόφησης ήχου από πολυεστέρα Τυπώστε παγκόσμιο χάρτη
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Ηχομόνωση 9mm PET felt ακουστικά πάνελ ακουστικό εξάγωνο για τοίχους και διακόσμηση
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Χρώμα: | 36 επιλογές, επιλέξτε από το χρωματικό μας διάγραμμα |
| Διακοσμητικές επιλογές: | Πλούσιο και πολύχρωμο, διαφορετικό χρώμα επιφάνειας διακοσμητικό ύφασμα για επιλογή |
Φιλτοπετρώματα για τοίχους Πυροσβεστικά υφάσματα Ακουστικά τοίχοι
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |


