Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ pet acoustic panel for home theater ] αγώνας 279 προϊόντα.
Εξαγωνικά ξύλινα πλακάκια ακουστικών πλακίδων Αμβολιαστικές πλακέτες ακουστικών τοίχων PET
| Υλικό: | ΠΕΤ+Φανορίνη ξύλου |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα/εκτύπωση από φυσικό ξύλο |
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
9mm 12mm Ακουστικές πλακέτες από φέλτ PET ηχομόνωση τοίχος διακόσμηση Πίνακα καταγραφής
| Ονομασία: | Πίνακας τοίχου PET απορροφητής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
| Χρώμα: | 36 διαθέσιμα χρώματα |
Χονδρικά Διακοσμητικά Ακουστικά Πάνελ από Ξύλινα Πηχάκια με Υπόστρωμα PET για Τοίχους και Οροφές
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 2400x605 χιλ. |
Διακόσμηση τοίχων Ακουστικά πάνελ ξύλου
| Υλικό: | ΠΕΤ+Φανορίνη ξύλου |
|---|---|
| Χρώμα: | Φυσικό χρώμα ξύλου |
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
Ανακυκλωμένα πλαίσια ακουστικού felt PET Πίνακα απορρόφησης ήχου Πίνακα απορρόφησης οροφής τοίχου
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| Δάχος: | 12 mm, άλλα πάχους |
4 τεμάχια ξύλινα ακουστικά πάνελ για το ταβάνι και τον τοίχο
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ ξύλινης πλακέτας για τοίχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Τεχνολογικό ξύλο, PVC |
Διακοσμητικό Ακουστικό Πάνελ με Πηχάκια Ξύλου που Απορροφά τον Ήχο 240 X 60cm 4 τεμάχια ανά χαρτοκιβώτιο
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλο για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Καπλαμάς+MDF+Πολυεστερικές ίνες |
| Υλικό ελαστικού: | τεχνικό ξύλο |
2750 X 320 ξύλινα σχιστόλιθοι οροφή ξύλινα σχιστόλιθοι ακουστικός πίνακας ακουστικοί πίνακες ακουστική ακουστική οροφή
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ ξύλινης πλακέτας για τοίχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Techwood |
11mm / 13mm Ευέλικτα καμπυλωμένα ξύλινα ακουστικά πάνελ για τοίχους εστιατορίων
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Τυπικό ύψος: | 2400/1200/600mm, άλλα μεγέθη |
| Δάχος: | 11/13 mm, άλλα πάχους |
2750 x 320 Μοντέρνος Σχεδιασμός Διακοσμητικό Ξύλινο Πάνελ Τοίχου με Πηχάκια MDF Ακουστικά Πάνελ για Κεφαλάρι Κρεβατιού Akupanel για Ξενοδοχείο Σαλόνι
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ ξύλινης πλακέτας για τοίχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Techwood |


