Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ pet acoustic panel for home theater ] αγώνας 279 προϊόντα.
Πίνακες ακουστικού ήχου από ίνες πολυεστέρα Απορροφητικοί ήχοι Ακουστικές μόνες τοίχου
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Τετράγωνο Πυλλέστερο Ακουστικό Πίνακα Ηχητικών Ελαφρών Πίνακες Απορρόφησης Ηχητικού
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Σύγχρονο ξενοδοχείο ηχητικό ακουστικό πάνελ Πίνακα απορρόφησης ήχου από ίνες πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Οικιακό Θέατρο Ηχομόνωση Ακουστική Πίνακες τοίχου
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ηχητικά αναισθητικά τετραγωνικά ακουστικά πάνελ
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Αυτοκόλλητο εξάγωνο ακουστικό πάνελ με καμπύλη υψηλής πυκνότητας PET πολυεστέρα ακουστικό πάνελ
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πίνακες ακουστικής ανάλυσης που εξαρτώνται από τον θόρυβο με χαραγμένο PET Πίνακες ηχομόνωσης από πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Μέγεθος & Σχήμα: | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος: | 9/12 mm, άλλα πάχους |
Τετραγωνικά ακουστικά πάνελ γραφείου
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Τέχνη ΠΕΤ ΠΟΥΛΙΕΣΤΡΙΚΗ ΦΙΜΕΡΑ Πίνακα απορρόφησης ήχου Ακουστικός πίνακας 1650gm 1800gm
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πίνακες απαλής ξύλινης ακουστικής αντοχής για θέατρο αίθουσας συνεδριάσεων
| Πάχος: | 21/11/13mm/προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Sound Absorption Coefficient: | 0.86-0.95 |
| Αδιαμφισβήτητη ποιότητα και χειροτεχνία: | Μελετητικά κατασκευασμένα από υλικά υψηλής ποιότητας με προσοχή στις λεπτομέρειες |


