Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ pet acoustic panel for home theater ] αγώνας 279 προϊόντα.
Προμηθευτής Ακουστικών Πάνελ από Τσόχα, Εξαιρετικά Αποτελεσματική Απορρόφηση Ήχου, 100% Ακουστικό Πάνελ PET
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Υψηλής αποτελεσματικότητας Απορρόφηση ήχου 100% PET Ακουστικό Πίνακα Ασφάλεια κάλυψης Ακουστικό Πίνακα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Πίνακες ακουστικής στεφανουργίας PET για ηχομόνωση
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Μέγεθος & Σχήμα: | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος: | 9/12 mm, άλλα πάχους |
Εμπορεύματα εσωτερικής διακόσμησης χονδρικής πώλησης
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 600*600mm/ Προσαρμοσμένο |
Ακουστικός ΠΕΤ ηχοσυλλέκτης τοίχος ηχομόνωση ηχητικός πίνακας
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Εξαγωνικά πλαίσια οικιακής διακόσμησης εσωτερικών χώρων
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Έκταγωνικό Πίνακα Ακουστικού Πολυεστέρα Φυτικών ινών Πίνακες τοίχων Διακόσμηση εσωτερικού
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
9mm / 12mm PET προσαρμοσμένα ακουστικά πάνελ σκαλισμένα για τοίχο σχολείου στο σπίτι
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Μέγεθος & Σχήμα: | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος: | 9/12 mm, άλλα πάχους |
Πίνακας ακουστικής κοπής DIY για εσωτερική διακόσμηση του καθιστικού
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Ακουστικά πάνελ με πηχάκια από ίνες πολυεστέρα έναντι ακουστικών πάνελ με πηχάκια από ξύλο
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |


