Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ pet acoustic panel for home theater ] αγώνας 279 προϊόντα.
Οικιακό PET Μείωση θορύβου Ακουστικά πάνελ Απορρόφηση ήχου για οικιακά κινηματογράφους
| Ευρύ φάσμα χρωμάτων: | Με ζωντανές αποχρώσεις και ουδέτερους τόνους διαθέσιμους, μπορείτε εύκολα να προσαρμόσετε τα πάνελ γ |
|---|---|
| Βιωσιμότητα: | Ε0 |
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
Ακουστικό Πίνακα Akupanel Ακουστικό Πίνακα ξύλινης πλακέτας για το σπίτι Ηχομόνωση τηλεόρασης πίσω τοίχος
| Product name: | Wood Sound Absorbing Slat Acoustic Panel |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Techwood, Natrual wood, PVC |
Πίνακες ακουστικής ξύλου με φινίρισμα+πολυεστέρες Ακριβώς κομμένες άκρες Προσαρμοσμένα μεγέθη/χρώματα ξύλου Διαθέσιμα Α1/Β1
| Τύπος: | Ακουστική επιτροπή της PET |
|---|---|
| Υλικό: | Καπλαμάς+Πολυεστέρας |
| χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
Επαναχρησιμοποιημένα πλακάκια ακουστικών οθονών PET
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Πίνακες ακουστικής επιφάνειας 10 mm PET Wood Veneer Πίνακες ακουστικής διακόσμησης Slat Πίνακα ακουστικής επιφάνειας
| Υλικό: | Φανιάρα ξύλου+PET |
|---|---|
| Χρώμα PET: | Μαύρο ή άλλα χρώματα |
| Χρώμα ελαστικού: | Αχλάδι/Εύα ή άλλα χρώματα |
Σύγχρονο ηχητικό ακουστικό πάνελ PET ξύλινες πλάκες MDF φινέρισμα ηχομόνωτο τοίχωμα
| Τελείωσε.: | Φανίρισμα, μελαμίνη, PVC |
|---|---|
| Χρώμα: | Καρύδια/Χασίς/Άλλα |
| μέγεθος: | 2400/1200*605mm, προσαρμοσμένο |
Γραμμικά ξύλινα ακουστικά πάνελ Γρήγορη εγκατάσταση Σπίτι Γραφείο Θέατρο Διακόσμηση τοίχου
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλινη πλάκα για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET baseboard |
| Καπλαμάς: | Τεχνικό ξύλο, με κομμένο χρώμα |
Διακόσμηση τοίχων Ακουστικά πάνελ ξύλινου φινέριου WPET Έκταγωνικό Ακουστικό Πίνακα τοίχου
| Υλικό: | ΠΕΤ+Φανορίνη ξύλου |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα/εκτύπωση από φυσικό ξύλο |
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
Αμβολιαστικό εξάγωνο ακουστικό τοίχωμα Πίνακες ακουστικών πλακών PET
| Υλικό: | Φανιάρα ξύλου+PET |
|---|---|
| Χρώμα PET: | Μαύρο ή άλλα χρώματα |
| Χρώμα ελαστικού: | Καρύδια/Βάλα ή Τύπωση |
Ακουστικά πάνελ από MDF ξύλου καρυδιού με σχισμές που απορροφούν τον ήχο για εσωτερικούς τοίχους και οροφές
| Τελείωσε.: | Φανίρισμα, μελαμίνη, PVC |
|---|---|
| Χρώμα: | Καρύδια/Χασίς/Άλλα |
| μέγεθος: | 2400/1200*605mm, προσαρμοσμένο |


