Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels pet ] αγώνας 368 προϊόντα.
Ακουπανέλ 240 X 60 cm Διακοσμητικό τοίχος σπιτιού ξύλο Σχιστόλιθο Απορροφητικό ήχου
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλινη πλάκα για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Καπλαμάς+MDF+Πολυεστερικές ίνες |
| Καπλαμάς: | Τεχνικό ξύλο, με κομμένο χρώμα |
Ένα ηχομονωτικό ξύλινο πάνελ που μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε διάφορα σενάρια όπως σαλόνια, υπνοδωμάτια και σχολεία.
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία στο περιβάλλον: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Μοντέρνος Σχεδιασμός 9mm Σκαλιστό Ακουστικό Πάνελ Τοίχου από PET Felt για Γραφείο & Ξενοδοχείο
| Ονομα: | Εκκρεμοειδής οθόνη τοιχώματος PET απορροφητικής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% πολυεστερικές ίνες |
| Χρώμα: | 36 διαθέσιμα χρώματα |
21mm φυσικό ξύλο φινέρισμα ξύλινο πλέγμα ακουστικό τοίχωμα οικόπεδο στερεό ξύλο MDF
| Υλικό: | Φανιάρα φυσικού ξύλου+MDF+PET |
|---|---|
| Λειτουργία: | Υψηλή απορρόφηση ήχου |
| μέγεθος: | 2400*605mm, άλλο μέγεθος |
Ακουστικός ξύλινος πίνακας τοίχος PVC φινίρισμα MDF PET ηχομόνωση με ράβδους επικαλυμμένο για καθιστικό αίθουσα και στούντιο
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Γεννητικό ξύλινο ελαστικό φινίρισμα εσωτερική διακόσμηση
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| μέγεθος: | 2400*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 21/11/13mm/προσαρμοσμένο |
21 mm πάχος Έκταγωνικά ξύλινα τοιχώματα Ακουστικό Πίνακα Holz Akupanel για το ταβάνι τοίχου
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Εύκαμπτη και εύκαμπτη ξύλινη ηχομονωτική πλάκα με μεγάλη ευελιξία
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία στο περιβάλλον: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Πίνακας απορρόφησης ήχου από ίνες πολυεστέρα
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |
Γειτονική επιφάνεια απορρόφησης ήχου Η απόλυτη λύση για την οικιακή αίθουσα συνεδριάσεων και το θέατρο Επαγγελματικά αποτελέσματα εγγυημένα
| Κατηγορία προϊόντων: | Ακουπανέλ |
|---|---|
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
| Δάχος: | 21 mm, άλλα πάχους |


