Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels pet ] αγώνας 368 προϊόντα.
1200 X 600 ύφασμα ακουστικό τοίχωμα επιφάνεια κολλητική υαλοπλαστική απορροφητική ύφασμα κάλυψη
| Υλικό: | Υφάσματα + υαλοπλαστική |
|---|---|
| Size: | 1200x600mm |
| Δάχος: | 25/50mm |
Ξύλινα ηχομόνωτα πάνελ που μπορούν να χρησιμοποιηθούν τόσο στην κρεβατοκάμαρα όσο και στο καθιστικό
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Χρώμα ελαστικού: | Αχλάδι/Ελαστική/Άλλα χρώματα ξύλου |
| Χρώμα PET: | ο Μαύρος/άλλοι |
Ένα ξύλινο ηχομονωτικό πάνελ κατασκευασμένο από ίνες πολυεστέρα και ξύλινες σανίδες, με ηχομονωτικό αποτέλεσμα που υπερβαίνει το 90%.
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Χρώμα ελαστικού: | Αχλάδι/Ελαστική/Άλλα χρώματα ξύλου |
| Χρώμα PET: | ο Μαύρος/άλλοι |
Πίνακας απορρόφησης ήχου κατά της σύγκρουσης Πίνακες ηχομόνωσης 25/50mm
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Σύγχρονη ακουστική ξύλινη επιφάνεια φινίρισμα Akupanel PET ηχομόνωση για ξενοδοχείο
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Διαπραγματεύσεις B2B αποκλειστικά PVC ξύλινο πίνακα ακουστικού τοίχου Πίνακες προστασίας του περιβάλλοντος βαθμός E0 ηχομόνωση
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Σύγχρονος Σχεδιασμός Ξύλινη Περσίδα MDF PET Ηχομονωτικό Υλικό Ξενοδοχειακή Ηχοαπορροφητική Πλάκα
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ με ξύλινη πλάκα για τοίχο εσωτερικού χώρου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Techwood |
Ξύλινο Ακουστικό MDF Σύνθετο Akupanel Διακόσμηση Εσωτερικού Χώρου Τοίχου Ακουστικό Πάνελ
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ με ξύλινη πλάκα για τοίχο εσωτερικού χώρου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Πάχος: | 21 mm, άλλα πάχους |
Προγράμματα αναβάθμισης Σπίτι / Αίθουσα συνεδριάσεων / Θέατρο Ηχομόνωση Ακουπινάλι
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Κίνα Τυπικό εργοστάσιο εύλογη τιμή ξύλινες ακουστικές πλάκες τοίχου
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |


