Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels pet ] αγώνας 368 προϊόντα.
Ηχομονωτική βελανιδιακή ακουστική επιφάνεια τοίχου εσωτερική διακόσμηση με συντελεστή απορρόφησης ήχου 0,86-0.95
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
PVC Φανίρισμα MDF PET ξύλινο πλέγμα ακουστικό τοίχωμα με φώτα Ποικίλες επιλογές
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Ακουστικές τοιχοφάρμες PVC Φανίρισμα MDF PET Ηχομόνωση
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Ηχητική μόνωση ξύλινα ακουστικά λύματα με πραγματική ξύλινη επένδυση και επένδυση MDF PET κατασκευή
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Αδιαμφισβήτητη ποιότητα και χειροτεχνία: | Μελετητικά κατασκευασμένα από υλικά υψηλής ποιότητας με προσοχή στις λεπτομέρειες |
Ακουστικές ξύλινες πλάκες για τοίχους για το σπίτι, αίθουσα συνεδριάσεων και θέατρο
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Προσαρμοσμένο ξύλο Akupanel Veneer MDF PET για την προστασία του περιβάλλοντος βαθμός E0
| Δάχος: | 21/11/13mm/προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα ξύλου |
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
Κουρφωμένο κυματιστό ξύλινο κομμάτι ηχητικό απορροφητικό πάνελ εσωτερική διακόσμηση
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |
Πιστοποίηση SGS MDF Ακουστικό τοίχωμα ηχητικό πάνελ ηχομόνωση για το σπίτι αίθουσα συνεδριάσεων
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Χρώμα ελαστικού: | Αχλάδι/Ελαστική/Άλλα χρώματα ξύλου |
| Χρώμα PET: | ο Μαύρος/άλλοι |
Ακατέργαστη ξυλεία χρώμα PVC οροφή εξαγωνικά ηχητικά πάνελ
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Φιλτοπετρώματα για τοίχους Πυροσβεστικά υφάσματα Ακουστικά τοίχοι
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |


