Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels pet ] αγώνας 368 προϊόντα.
Πίνακες ακουστικών πλακών από PET Feelt 9mm Sound Absorbing Wall Board για KTV
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 2420*1220*9/12mm, προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Αντιφλεγμονώδεις οικολογικά φιλικές τετραγωνικές ακουστικές πλάκες
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Υπηρεσιακά ακουστικά πάνελ από felt για τοίχους και οροφές 2420x1220mm προσαρμοσμένα
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένη Μείωση θορύβου με ηχητικό πίνακα PET Hexagon για εμπορικούς χώρους
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
| Πιστοποίηση: | ISO/SGS |
Προσαρμοσμένο PET Feel Hexagon Ακουστικό Πίνακα Απορρόφηση ήχου και τοίχος διακόσμηση
| Υλικό: | ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Πιστοποίηση: | ISO/SGS |
Προσαρμοσμένα σύγχρονα ηχομόνωση 3D ακουστικά πάνελ για την οπτική βελτίωση του ξενοδοχείου
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Μέγεθος & Σχήμα: | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος: | 9/12 mm, άλλα πάχους |
100% ΠΕΤ Ακουστικό Πίνακα Καλυπτόμενο Αποδοτικότητα Φιλτό Ακουστικό Πίνακα Προσαρμοσμένο μέγεθος Χρώμα
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
11mm / 13mm Ευέλικτα καμπυλωμένα ξύλινα ακουστικά πάνελ για τοίχους εστιατορίων
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Τυπικό ύψος: | 2400/1200/600mm, άλλα μεγέθη |
| Δάχος: | 11/13 mm, άλλα πάχους |
Έκταγωνικό Πίνακα Ακουστικού Πολυεστέρα Φυτικών ινών Πίνακες τοίχων Διακόσμηση εσωτερικού
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Ευέλικτο ξύλινο πάνελ Ακουστικά πάνελ για τοίχο αίθουσας εστιατορίου
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |


