Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels pet ] αγώνας 368 προϊόντα.
Υψηλής πυκνότητας ακουστικά πάνελ Ηχομόνωση Φώτισμα Στυλάτο σχέδιο σχεδιασμό Πυροσβεστικό τοίχο διακόσμηση
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Χρώμα: | Επιλέξτε από το χρώμα μας |
| Μέγεθος: | 2420*1220/1200*600mm, άλλο μέγεθος |
Προηγμένη μηχανική ξύλινα πλακάκια ακουστικά πάνελ ελαφρύ βάρος κατασκευή μείωση θορύβου
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
|---|---|
| Χρώμα: | Φυσικό χρώμα ξύλου |
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
OEM ODM Ακουστικά Πάνελ από Ξύλινο Καπλαμά Πάχους 10mm
| Υλικό: | ΠΕΤ+Φανορίνη ξύλου |
|---|---|
| Χρώμα: | Φυσικό χρώμα ξύλου |
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
Μοντέρνος Σχεδιασμός Ακουστικού Πάνελ PET 9mm Πάχος Απορρόφησης Ήχου & Αντιμυκητιακό για Ξενοδοχείο, Υπόγειο & Γκαράζ, Λύση Γραφικού Σχεδιασμού
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Επαναχρησιμοποιημένο PET τοίχος εξάγωνος ακουστικός πίνακας 9mm / 12mm εσωτερική διακόσμηση
| Υλικό: | ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | 2420*1220mm/ Προσαρμοσμένο |
| Χρήση: | Διακόσμηση τοίχων ή οροφών και απορρόφηση ήχου |
Τυλιγμένα κυματιστά ξύλινα ακουστικά πάνελ Διακόσμηση εσωτερικών χώρων
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |
Μοντέρνο Στυλ PET Πάνελ Τοίχου Ηχομονωτικό Διακοσμητικό για Καταστήματα Λιανικής Ξενοδοχεία Εκθεσιακούς Χώρους Λύση Γραφικού Σχεδιασμού
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Σύγχρονο σχεδιασμό διπλά στρώματα πολυεστέρας ινών ακουστικού τοίχου ηχομόνωση διακοσμητικά πλακάκια PET για ξενοδοχεία
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
DIY Ηξάγωνο Πολυεστέρα Φύλλα Ακουστικό Πίνακα Διακόσμηση τοίχου
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Πίνακας ακουστικής κοπής DIY για εσωτερική διακόσμηση του καθιστικού
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |


