Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ polyester square sound panels ] αγώνας 115 προϊόντα.
Υφάσματα Ακουστικό Πίνακα Υφάσματα από ίνες πολυεστέρα Περιτυλιγμένα ηχητικά πάνελ
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
Αυτοκόλλητες ηχοασφαλείς τοίχους από ίνες πολυεστέρα σε έξιγωνο σχήμα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Χρώμα: | 36 επιλογές, επιλέξτε από το χρωματικό μας διάγραμμα |
| Σχήμα: | Ορθογώνιο/Στρογγυλό/Εξαγώνιο/Εξατομικευμένο |
Πίνακα ακουστικής ινών πολυεστέρα 9mm Eco Friendly PET
| Ονομασία: | Πίνακας τοίχου PET απορροφητής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
| Χρώμα: | Επιλέξτε από το χρώμα μας |
DIY Ηξάγωνο Πολυεστέρα Φύλλα Ακουστικό Πίνακα Διακόσμηση τοίχου
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Πίνακες απορρόφησης ήχου 12mm Πίνακες πυκνούς ακουστικής ακουστικής ακουστικής ακουστικής μειώνοντας τον θόρυβο Πίνακες ηχογράφησης για τοίχους και οροφές
| Ονομασία: | Η PET αισθάνθηκε την ακουστική επιτροπή |
|---|---|
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
| χρώμα: | 36 επιλογές, επιλέξτε από το χρωματικό μας διάγραμμα |
Πυράντοχο 100% Πολυεστερικό Ίνα Ηχοαπορροφητικό Πάνελ Χονδρική Πώληση Ηχομονωτικών Πάνελ Τοίχου Τσόχινο Ηχοαπορροφητικό Πάνελ PET Ακουστικά Πάνελ
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονος |
|---|---|
| Τύπος άκρου: | Λοξός |
| Μέγεθος πάνελ: | 2400*400mm/2400*520mm/2400*600mm |
Οικολογικά Ακουστικά Πάνελ από Ίνες Πολυεστέρα για Μοντέρνο Εσωτερικό Σχεδιασμό με Αυτοκόλλητο PET
| όνομα: | Η PET αισθάνθηκε την ακουστική επιτροπή |
|---|---|
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
| Χρώμα: | 36 επιλογές, επιλέξτε από το χρωματικό μας διάγραμμα |
Τετραγωνικά ακουστικά πάνελ γραφείου
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Σύγχρονα πλακάκια ακουστικών πλακών PET πλακάκια ακουστικών πλακών από πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πίνακες ακουστικών πλακών από πολυεστέρες PET
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |


