Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ felt acoustic panels for walls and ceilings ] αγώνας 64 προϊόντα.
Αυτοκόλλητες ηχοασφαλείς τοίχους από ίνες πολυεστέρα σε έξιγωνο σχήμα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Χρώμα: | 36 επιλογές, επιλέξτε από το χρωματικό μας διάγραμμα |
| Σχήμα: | Ορθογώνιο/Στρογγυλό/Εξαγώνιο/Εξατομικευμένο |
Πίνακες υφάσματος απορροφούντος ήχου για κινηματογράφους Πίνακες διακοσμητικών ηχοπροστατευτικών για τοίχους
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Ξύλινο Ακουστικό MDF Σύνθετο Akupanel Διακόσμηση Εσωτερικού Χώρου Τοίχου Ακουστικό Πάνελ
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ με ξύλινη πλάκα για τοίχο εσωτερικού χώρου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Πάχος: | 21 mm, άλλα πάχους |
Σύγχρονος Σχεδιασμός Ξύλινη Περσίδα MDF PET Ηχομονωτικό Υλικό Ξενοδοχειακή Ηχοαπορροφητική Πλάκα
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ με ξύλινη πλάκα για τοίχο εσωτερικού χώρου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Techwood |


