Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ felt acoustic panels for walls and ceilings ] αγώνας 64 προϊόντα.
Γραμμικό ξύλινο ηχομόνωτο πάνελ για τοίχο οροφής γραφείου με γρήγορη εγκατάσταση
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| μέγεθος: | 2400x600x21 χιλιοστά |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |
Γυαλιστική ξύλο φυσικό ξύλο
| Ονομασία του προϊόντος: | Ελαστικός ξύλινος σχιστόλιθος ακουστικός πίνακας |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2400x600mm, προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Υλικό ελαστικού: | Τεχνολογικό ξύλο, PVC, φυσικό ξύλο |
Ηχομόνωση τοίχου PET Ακουστικοί πίνακες υψηλής πυκνότητας ηχητική θωρακιστική πίνακες τετράγωνο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| χρώμα: | 36 επιλογές, επιλέξτε από το χρωματικό μας διάγραμμα |
| Σχήμα: | Ακρογωνικό/προσαρμοσμένο |
Ελαφριά παχιά ύφασμα Ακουστικές τοιχοφάρμες Μείωση θορύβου
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Υφασματικό κύμα καμπυλωτό ακουστικό τοίχωμα Πίνακες οπτικοακουστικών συστημάτων
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
2025 100% ίνες πολυεστέρα Καθαρότητα ομιλίας βελτιωμένη με 36 επιλογές
| Αντιφλεγμονώδη: | Καμία/B1/A1 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Πίνακας ακουστικού 9mm PET Feelt DIY Sound Absorbing Wall Board για την KTV |
| Διακοσμητικές επιλογές: | Πλούσιο και πολύχρωμο, διαφορετικό χρώμα επιφάνειας διακοσμητικό ύφασμα για επιλογή |
2400 X 600 Ξύλινο Πάνελ Πήχης Τοίχου Ξύλινο Πήχης Αυλακωτό Ακουστικό Πάνελ Ηχομονωτική Πλάκα
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ ξύλινης πλακέτας για τοίχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Techwood |
Ακουστικοί τοίχοι από ξύλο Ηχομόνωση εσωτερική διακόσμηση για το σπίτι ή το διαμέρισμα
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ ξύλινης πλακέτας για τοίχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Techwood |
2750 x 320 Akupanel ξύλινη λωρίδα Slates Panel διακοσμητικό εσωτερικό ηχομόνωση τοίχο για το σπίτι
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ ξύλινης πλακέτας για τοίχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Techwood |
Ξύλινα Ηχοαπορροφητικά Πάνελ Τοίχου με Πηχάκια από PET Felt και MDF Core για Διακόσμηση Γραφείου και Σπιτιού
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλινη πλάκα για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET baseboard |
| Καπλαμάς: | Τεχνικό ξύλο, με κομμένο χρώμα |


