Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ felt acoustic panels for walls and ceilings ] αγώνας 64 προϊόντα.
Εργοστάσιο Παραγωγής Ακουστικών Πάνελ με Πηχάκια Ξύλου 240 X 60 εκ. για Γραφειακούς Τοίχους, Απορρόφησης Ήχου PET
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλινη πλάκα για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET baseboard |
| Καπλαμάς: | Τεχνικό ξύλο, με κομμένο χρώμα |
Οικολογικά φιλικά ξύλινα ακουστικά πάνελ με ξύλινη επένδυση για κομψά εσωτερικά πάνελ
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλινη πλάκα για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET baseboard |
| Λούστρο: | Τεχνικό ξύλο, με κομμένο χρώμα |
Ακουστικά Πάνελ με Πηχάκια Ξύλου PET Πλάτη με Υψηλό NRC για Κομψό Έλεγχο Θορύβου Εσωτερικού Χώρου
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλινη πλάκα για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET baseboard |
| Λούστρο: | Τεχνικό ξύλο, με κομμένο χρώμα |
Ακουστικό Πάνελ με Περσίδες από Ξύλο, Ολοκληρωμένες Λύσεις Απορρόφησης Ήχου και Μείωσης Θορύβου για Σύγχρονους Εσωτερικούς Χώρους
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλινη πλάκα για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET baseboard |
| Καπλαμάς: | Τεχνικό ξύλο, με κομμένο χρώμα |
Ενσωματωμένα υφάσματα για τοίχους Ακουστικό πίνακα Φυτικό υαλοπίνακα Διακοσμητικά πίνακα απορρόφησης ήχου
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Κινηματογράφος KTV υφασματικό ακουστικό πάνελ Αντισυγκρούσεις διακοσμητικά ηχοασπρούμενα τοίχωμα
| Υλικό: | fiberglass+fabric |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Προσαρμοσμένος κατασκευαστής υφασματικό ακουστικό πάνελ υφασματικών ινών πολυεστέρα τυλιγμένα ηχητικά πάνελ για γυμναστήριο
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
9mm 12mm Ακουστικές πλακέτες από φέλτ PET ηχομόνωση τοίχος διακόσμηση Πίνακα καταγραφής
| Ονομασία: | Πίνακας τοίχου PET απορροφητής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
| Χρώμα: | 36 διαθέσιμα χρώματα |
Πίνακες ακουστικού τοιχώματος 9mm 12mm PET Feelt Πίνακες εσωτερικής ηχομόνωσης
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm |
12 mm εσωτερικά διακοσμητικά πλαίσια από νήματα κατοικίδιων ζώων
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |


