Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ felt acoustic panels for walls and ceilings ] αγώνας 64 προϊόντα.
Επαναχρησιμοποιημένα πλαίσια ακουστικών τοίχων PET 9mm ηχομόνωτα πλαίσια από ίνες πολυεστέρα για εσωτερικό σχεδιασμό
| Ονομασία: | Πίνακας ακουστικού τοιχώματος από πετ-φελτ |
|---|---|
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
| Χρώμα: | Επιλέξτε από το χρώμα μας |
Καπνός βελανιδιάς Ακουστικές ξύλινες τοίχοι ανθεκτικοί για εσωτερική τοίχο διακόσμηση σε σπίτια γραφεία στούντιο
| Ονομασία του προϊόντος: | Αρθρόγωνο Ακουστικό Πίνακα από ξύλο |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET baseboard |
| Υλικό ελαστικού: | Τεχνολογικό ξύλο, PVC, φυσικό ξύλο |
Ακουστικοί ξύλινοι τοίχοι Τριδιάστατοι ηχητικοί πίνακες για την αναισθητοποίηση
| Ονομασία του προϊόντος: | Δείγματα ακουστικών πάνελ από ξύλινη πλάκα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Υλικό ελαστικού: | Τεχνολογικό ξύλο, PVC, φυσικό ξύλο |
2400 x 600 ξύλινο ηχομόνωτο ακουστικό τοίχωμα 3D μοντέλο εσωτερικής τοιχοποιίας για το σπίτι
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |
Ανακυκλωμένα πλαίσια ακουστικού felt PET Πίνακα απορρόφησης ήχου Πίνακα απορρόφησης οροφής τοίχου
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| Δάχος: | 12 mm, άλλα πάχους |
10 X 10 Ακουστικά ξύλινα τοίχια δείγματα καπνού βελανιδιάς ακουπανέλ μικρά δείγματα για εσωτερική διακόσμηση τοίχου
| Ονομασία του προϊόντος: | Δείγματα ακουστικών πάνελ από ξύλινη πλάκα |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET baseboard |
| Υλικό ελαστικού: | Τεχνολογικό ξύλο, PVC, φυσικό ξύλο |
Περιβαλλοντικά φιλικό ξύλο Ακουστικό πίνακα τοίχου με πλακέτες από πολυεστέρα PET πλακέτα PVC ή μελαμίνη
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |
Πίνακας απορρόφησης ήχου κατά της σύγκρουσης Πίνακες ηχομόνωσης 25/50mm
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Σύγχρονα ΠΕΤ Ακουστικά Πίνακες Τείχους Φιλτού Απορρόφηση ήχου για εσωτερικό σχεδιασμό
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πίνακας απορρόφησης ήχου από ίνες πολυεστέρα
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |


