Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ pet acoustic sound proof panels ] αγώνας 76 προϊόντα.
Σύγχρονο οικολογικά φιλικό PET τοίχωμα για το ξενοδοχείο διακόσμηση ηχομόνωση υγρασία για το υπνοδωμάτιο σαλόνι γραφικό
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Σύγχρονο σχεδιασμό Ηχομονωμένα ακουστικά πάνελ Απορρόφηση ινών από πολυεστέρα Πίνακες τοίχων PET Πίνακα σχιστόλιθου 90% Μείωση θορύβου Περιβαλλοντικά φιλικό
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Κινηματογράφος KTV υφασματικό ακουστικό πάνελ Αντισυγκρούσεις διακοσμητικά ηχοασπρούμενα τοίχωμα
| Υλικό: | fiberglass+fabric |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Πίνακας ακουστικής κοπής DIY για εσωτερική διακόσμηση του καθιστικού
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Προσαρμοσμένο ξύλο Akupanel Veneer MDF PET για την προστασία του περιβάλλοντος βαθμός E0
| Δάχος: | 21/11/13mm/προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα ξύλου |
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
Γειτονική επιφάνεια απορρόφησης ήχου Η απόλυτη λύση για την οικιακή αίθουσα συνεδριάσεων και το θέατρο Επαγγελματικά αποτελέσματα εγγυημένα
| Κατηγορία προϊόντων: | Ακουπανέλ |
|---|---|
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
| Δάχος: | 21 mm, άλλα πάχους |


