Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ pet acoustic sound proof panels ] αγώνας 76 προϊόντα.
Δημιουργήστε μοναδικό ηχητικό περιβάλλον Προσαρμόσιμα ηχητικά ακουστικά πάνελ
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Προσαρμοσμένο ηχητικό ακουστικό πάνελ τέλεια προσαρμοσμένο για τον ατομικό χώρο και τις ακουστικές απαιτήσεις
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Προσαρμόσιμα ακουστικά πάνελ ιδανικά για υφάσματα και ξύλα
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
1220*2440mm Προσαρμόσιμο Παραμορφωμένο Υλικό από Ίνες Πολυεστέρα Ηχοαπορροφητικό Πάνελ 48 διαφορετικά χρώματα, εξαιρετικό αποτέλεσμα ηχοαπορρόφησης, εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Ακουστική μόνωση από βαμβάκι από γυάλινες ίνες - Εξαιρετική ηχομόνωση, ασφαλής και βολική
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Πίνακες ακουστικής ανάλυσης που εξαρτώνται από τον θόρυβο με χαραγμένο PET Πίνακες ηχομόνωσης από πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Μέγεθος & Σχήμα: | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος: | 9/12 mm, άλλα πάχους |
Πυροσβεστικό Εξαγωνικό Ακουστικό Πίνακα Ακοστικό Πίνακα Για Γραφείο Ξενοδοχείο Διαμέρισμα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πυροσβεστικές προσαρμοσμένες ακουστικές συσκευές
| Ελαστικότητα: | Α |
|---|---|
| Χρώμα: | Διαφορετικά Χρώματα Διαθέσιμα |
| Υλικό: | PET+MDF |
3D ακουστικές τοιχογραφικές πλάκες Χρώμα προσαρμοσμένο Μέγεθος 21/11/13mm
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Αρχιτεκτονικό ξύλινο ακουστικό πίνακα με πυρόστακτο και υγρασία
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| μέγεθος: | 2400x600mm, προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Υλικό ελαστικού: | Τεχνολογικό ξύλο, PVC, φυσικό ξύλο |


