Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ pet acoustic panel for home theater ] αγώνας 279 προϊόντα.
Ακουστικές επιφάνειες από ξύλο
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ακουστικά πλαίσια από ξύλο για τοίχους
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Αξία Ε0 Β2Β Χύδης φυσικό ξύλο Ακουστικοί τοίχοι Πίνακας ακουπινέλου Ηχομόνωση 0,86-0,95 Συντελεστής απορρόφησης ήχου
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ακουστικές ξύλινες πλάκες με σχιστόλιθο Custom Slat Spacing NRC>0.85 για γραφεία μπουτίκ Δήλωση Σινών σπιτιών Εύκολη εγκατάσταση DIY
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία στο περιβάλλον: | Βαθμός E0\E1 |
| Μέγεθος: | 2400/2700/3000 x 600mm/ Προσαρμοσμένο |
Χονδρικός πώληση με ανταγωνιστική τιμή
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Πιστοποίηση SGS MDF Ακουστικό τοίχωμα ηχητικό πάνελ ηχομόνωση για το σπίτι αίθουσα συνεδριάσεων
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Χρώμα ελαστικού: | Αχλάδι/Ελαστική/Άλλα χρώματα ξύλου |
| Χρώμα PET: | ο Μαύρος/άλλοι |
Περιβαλλοντικά φιλικά Acupanel Slat Wall Soundproof Veneer Wood Slat Acoustic Wall Panels (Παράθυρα ακουστικού ξύλου)
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Πολυεστέρας Ακουστικοί διακοσμητικοί πίνακες τοίχων Απορρόφηση ήχου Έξαγωνοι πίνακες ήχου
| Εγκατάσταση: | Συλλέκτης |
|---|---|
| Δάχος: | 9/12mm |
| Σχήμα: | Εξαγωνικό/Στρογγυλό/Επιπροσαρμοσμένο |
Καινοτόμα φυσικά 11mm ακουστικά πλακάκια τοίχου από ξύλο
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Εμπορικοί χώροι Δασικοί ακουστικοί τοίχοι
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Εύκολη εγκατάσταση: | Ελαφριά κατασκευή και φιλικό προς τον χρήστη σύστημα εγκατάστασης |
| Κατηγορία προϊόντων: | Ακουπανέλ |


