Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ acoustic panels soundproofing ] αγώνας 269 προϊόντα.
Ηχομονωτικό Ακουστικό Ξύλινο Πάνελ Τοίχου με Πηχάκια 13mm
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ορθογώνιο 25 mm Ακουστικές πλάκες τοίχου από ξύλο με προστασία του περιβάλλοντος E1
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
|---|---|
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
| Υφάσματα με ανθεκτικό στη φλόγα: | Καμία/Β1 |
Το υλικό PET έχει εξαιρετικές πυράντοχες ιδιότητες. Η μέθοδος εγκατάστασης είναι βολική και επιτρέπει προσαρμοσμένα σχέδια. Είναι επίσης ένα ηχομονωτικό πάνελ που μπορεί να συνδεθεί.
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Σύγχρονο οικολογικά φιλικό PET τοίχωμα για το ξενοδοχείο διακόσμηση ηχομόνωση υγρασία για το υπνοδωμάτιο σαλόνι γραφικό
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Πιστοποίηση SGS MDF Ακουστικό τοίχωμα ηχητικό πάνελ ηχομόνωση για το σπίτι αίθουσα συνεδριάσεων
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Χρώμα ελαστικού: | Αχλάδι/Ελαστική/Άλλα χρώματα ξύλου |
| Χρώμα PET: | ο Μαύρος/άλλοι |
Ξύλινα Τρισδιάστατα Πάνελ: Εργοστασιακή Κατασκευή, Ανώτερο Ακουστικό Αποτέλεσμα και Αριστούργημα Σχεδιασμού
| Υλικό: | Κατοικίδιο ζώο+ξύλο καπλαμά |
|---|---|
| Χρώμα: | Φυσικό χρώμα ξύλου |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
11mm 13mm 21mm Ηχομόνωση ξύλινο Akupanel Φυσική βελανιδιά ακουστική Slat ξύλινο τοίχωμα
| Χρώμα: | Φυσικό χρώμα ξύλου |
|---|---|
| πακέτο: | Καρτόνι |
| μέγεθος: | 2400 mm x 605 mm |
Διαμέρισμα Διακόσμηση σπιτιού ξύλινο ακουστικό 3D τοίχωμα για ηχομόνωση
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400*605mm, άλλο μέγεθος |
Γραμμικό ξύλινο ηχομόνωτο πάνελ για τοίχο οροφής γραφείου με γρήγορη εγκατάσταση
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| μέγεθος: | 2400x600x21 χιλιοστά |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |
21mm Akupanel Σύγχρονο στυλ ξύλινο ακουστικό πάνελ MDF ηχομόνωτο ξενοδοχεία σαλόνια φινέρισμα τοίχωμα πάνελ
| Χρώμα: | Καρύδια/Χασίς/Άλλα |
|---|---|
| μέγεθος: | 2400 mm x 605 mm/προσαρμογή |
| Δάχος: | 21mm/11mm/13mm |


