Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ acoustic panels soundproofing ] αγώνας 269 προϊόντα.
Διακοσμητικό 3D MDF Wave Board με ξύλινη επένδυση - καμπυλωτό, ευέλικτο και ιδανικό για ακουστικές επεξεργασίες
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Τυπικό ύψος: | 2400/1200/600mm, άλλα μεγέθη |
| Δάχος: | 11/13 mm, άλλα πάχους |
Διακοσμητικά ακουστικά εξαγωνικά πάνελ από ίνες πολυεστέρα για τοίχους
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Εμπορικοί χώροι: | Σε γραφεία, αίθουσες συνεδριάσεων, εστιατόρια και καφετέριες, αυτά τα πάνελ μειώνουν τον θόρυβο και |
Πρωταθλήματα 3D Wood Veneer Flexible Curved MDF Wave Panel για ακουστική διακόσμηση τοίχου
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Τυπικό ύψος: | 2400/1200/600mm, άλλα μεγέθη |
| Δάχος: | 11/13 mm, άλλα πάχους |
Ακουστικές επιφάνειες από ξύλο
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ακουστικά πλαίσια από ξύλο για τοίχους
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ακουστική ακουστική λύση
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ελαφριά υφάσματα τυλιγμένα ακουστικά τοίχωμα υφάσματα υαλοπλαστικής ηχομόνωσης
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
PET Πάνελ Τοίχου Ανακυκλώσιμο Υλικό Ηχομονωτικό για Οικολογική Ανακαίνιση Ξενοδοχείου
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Τυποποιημένο ξύλινο πλακόστρωτο ακουστικό τοίχωμα μοντέρνο μινιμαλιστικό μεσαίας πυκνότητας υφασμάτινο χαρτί Υψηλής αποτελεσματικότητας ηχητικό γραφικό σχεδιασμό
| Υλικό: | Κατοικίδιο ζώο+ξύλο καπλαμά |
|---|---|
| Χρώμα: | Φυσικό χρώμα ξύλου |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
Πίνακας τοίχου απορροφητικός ήχου από ίνες πολυεστέρα ηχητική μόνωση PET υφάσματος ηχητική μόνωση
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |


