Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ 12mm felt acoustic wall panels ] αγώνας 43 προϊόντα.
Βελτιωμένη σαφήνεια ομιλίας 2025 Ισχυρή αντοχή στη φλόγα Αντιφλεγμονώδης για πυρκαγιά Μικρότερος χρόνος αντηχείας
| Επίδραση θερμομόνωσης: | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Διαστατική σταθερότητα: | Καλή σωματική σταθερότητα |
| Τυπικό μέγεθος: | 2420*1220*9/12mm, προσαρμοσμένο μέγεθος |
Αντιφλεγμονώδεις οικολογικά φιλικές τετραγωνικές ακουστικές πλάκες
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένα τετραγωνικά ακουστικά πάνελ PET Απορρόφηση ήχου για αίθουσα εγγραφής κινηματογράφου
| Τυπικό μέγεθος: | 2420*1220*9/12mm, προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Επίδραση απορρόφησης ήχου: | Καλύτερη επίδραση απορρόφησης ήχου σε ημερήσιο θόρυβο 125-4000Hz |
| Αντιφλεγμονώδη: | Καμία/B1/A1 |
Ανακυκλωμένα πλαίσια ακουστικού felt PET Πίνακα απορρόφησης ήχου Πίνακα απορρόφησης οροφής τοίχου
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| Δάχος: | 12 mm, άλλα πάχους |
Φίλτσο Πολυεστέρα Γύρω ακουστικά πάνελ Απορρόφηση ήχου Προσαρμοσμένο για Αδελφείο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Eco Friendly Wood Acoustic Panels Noise Absorption for Stylish Interiors
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλινη πλάκα για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET baseboard |
| Καπλαμάς: | Τεχνικό ξύλο, με κομμένο χρώμα |
10mm Hexagon Ακουστικό Πίνακα Φίλτου PET Πίνακες Απορρόφησης Ήχου για την Οικιακή Γραμματεία
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Σκορπισμένα καυτά πώληση Καλής ποιότητας Φιλτό Ηχομόνωση Διακοσμητική PET Αμβλύνοντας τον ήχο Ακουστικά πάνελ
| Ονομα: | Εκκρεμοειδής οθόνη τοιχώματος PET απορροφητικής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% πολυεστερικές ίνες |
| Χρώμα: | 36 διαθέσιμα χρώματα |
Προσαρμοσμένο μοτίβο PET Ακουστικό Πάνελ Ανακυκλώσιμα Ακουστικά Πάνελ Απορρόφησης Ήχου
| Ονομα: | Εκκρεμοειδής οθόνη τοιχώματος PET απορροφητικής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% πολυεστερικές ίνες |
| Χρώμα: | 36 διαθέσιμα χρώματα |
Προσαρμοσμένα CNC-Σκαλιστά Ακουστικά Πάνελ από Ίνες PET για Διακοσμητικούς Τοίχους και Έλεγχο Ήχου
| Ονομα: | Εκκρεμοειδής οθόνη τοιχώματος PET απορροφητικής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% πολυεστερικές ίνες |
| Χρώμα: | 36 διαθέσιμα χρώματα |


