Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ 12mm felt acoustic wall panels ] αγώνας 43 προϊόντα.
Υπηρεσιακά ακουστικά πάνελ από felt για τοίχους και οροφές 2420x1220mm προσαρμοσμένα
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Ευρωπαικό Πρότυπο 2440 * 1220mm Πολυεστέρας Ηχομόνωση Πίνακες τοίχων ΠΕΤ Φελτίο Ακουστικό Πίνακα Αξιοτόμηση ήχου
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
9mm PET Ηχομόνωση Πίνακες τοίχου Πίνακα ακουστικής απορρόφησης ήχου από πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ανακυκλωμένο PET |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α |
| Μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
10 mm Αρχιτεκτονικά ηχητικά πάνελ hex
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
9mm 12mm Έκταγωνικό Ακουστικό Πίνακα Pet Felt Eco Tile Τείχος Απορρόφηση ήχου Baffles
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
9mm 12mm Polyester Fiber PET Ακουστικές τοίχοι και ταβάνια ηχομόνωση για το σπίτι θέατρο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Μοντέρνος Σχεδιασμός 9mm Σκαλιστό Ακουστικό Πάνελ Τοίχου από PET Felt για Γραφείο & Ξενοδοχείο
| Ονομα: | Εκκρεμοειδής οθόνη τοιχώματος PET απορροφητικής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% πολυεστερικές ίνες |
| Χρώμα: | 36 διαθέσιμα χρώματα |
Προσαρμοσμένα ακουστικά πάνελ από πολυεστέρα 12 mm Φύλλα ακουστικών πάνελ για τοίχους απορροφούντες τον ήχο
| Ονομασία: | Η PET αισθάνθηκε την ακουστική επιτροπή |
|---|---|
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
| χρώμα: | 36 επιλογές, επιλέξτε από το χρωματικό μας διάγραμμα |
12 mm εσωτερικά διακοσμητικά πλαίσια από νήματα κατοικίδιων ζώων
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Επεξεργασμένη επιφάνεια απορρόφησης ήχου από πολυεστέρα
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |


