Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ office acoustic felt wall panels ] αγώνας 133 προϊόντα.
Υψηλής πυκνότητας υφασματικό ακουστικό πάνελ διακοσμητικό πάνελ απορρόφησης ήχου για θέατρο αίθουσας KTV
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Διακοσμητικό πίνακα ξύλου MDF με φινίρισμα για κομψή ακουστική επεξεργασία
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |
Φαρμακείο Καλής Ποιότητας Υλικό 100% Πολυεστέρα Φύλλα Ακουστικό Πίνακα Ακουστική Πίνακα για τοίχο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Ακουπανέλ 240 X 60 cm Διακοσμητικό τοίχος σπιτιού ξύλο Σχιστόλιθο Απορροφητικό ήχου
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλινη πλάκα για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Καπλαμάς+MDF+Πολυεστερικές ίνες |
| Καπλαμάς: | Τεχνικό ξύλο, με κομμένο χρώμα |
2750 X 320 Ακουστικό πίνακα ξύλινης πλακέτας για τοίχους και οροφές Απορρόφηση ήχου Μείωση θορύβου
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ ξύλινης πλακέτας για τοίχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Techwood |
Προσαρμοσμένα τετραγωνικά ακουστικά πάνελ PET Απορρόφηση ήχου για αίθουσα εγγραφής κινηματογράφου
| Τυπικό μέγεθος: | 2420*1220*9/12mm, προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Επίδραση απορρόφησης ήχου: | Καλύτερη επίδραση απορρόφησης ήχου σε ημερήσιο θόρυβο 125-4000Hz |
| Αντιφλεγμονώδη: | Καμία/B1/A1 |
Διακοσμητικό Ακουστικό Πάνελ με Πηχάκια Ξύλου που Απορροφά τον Ήχο 240 X 60cm 4 τεμάχια ανά χαρτοκιβώτιο
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλο για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Καπλαμάς+MDF+Πολυεστερικές ίνες |
| Υλικό ελαστικού: | τεχνικό ξύλο |
Πίνακες υφάσματος απορροφούντος ήχου για κινηματογράφους Πίνακες διακοσμητικών ηχοπροστατευτικών για τοίχους
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Προσαρμοσμένο PET Feel Hexagon Ακουστικό Πίνακα Απορρόφηση ήχου και τοίχος διακόσμηση
| Υλικό: | ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Πιστοποίηση: | ISO/SGS |
Φίλτσο Πολυεστέρα Γύρω ακουστικά πάνελ Απορρόφηση ήχου Προσαρμοσμένο για Αδελφείο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |


