Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ decorative soundproof wall panels ] αγώνας 184 προϊόντα.
Κοίλωμα 100% Ακουστικό Πάνελ από Τσόχα για Κατοικίδια Τέχνη Ηχομονωτικό Πάνελ Τοίχου Τέχνης 3D Σχεδιασμός Μοντέλου Δυνατό
| Ονομα: | Εκκρεμοειδής οθόνη τοιχώματος PET απορροφητικής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% πολυεστερικές ίνες |
| Χρώμα: | 36 διαθέσιμα χρώματα |
Πάνελ από ίνες πολυεστέρα. Διατίθενται 48 διαφορετικά χρώματα για προσαρμογή σχεδίων.
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
PET Acoustic Panel 15mm Thickness Sound Absorbing Anti-Mildew for Basement Garage
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Πολυεστέρας ίνες σκαλισμένο ξύλο υφή τοίχος ηχοασπρούμενος πίνακας προσαρμοσμένα χρωματικά σχέδια
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Αμβολιαστικό ξύλινο ακουστικό ακουστικό ξύλινο τείχος
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Πίνακας ακουστικής κοπής DIY για εσωτερική διακόσμηση του καθιστικού
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Περιβαλλοντικά φιλικό αβλαβές ακουστικό πάνελ για οικιακό θέατρο με βελτιωμένη απορρόφηση ήχου χαμηλής συχνότητας 50 mm πάχος
| Elasticity: | Good elasticity |
|---|---|
| Density: | 30 kg/m3 |
| Mdf Thickness: | normal is 12mm accept customization |
Γεννητικό ξύλινο ελαστικό φινίρισμα εσωτερική διακόσμηση
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| μέγεθος: | 2400*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 21/11/13mm/προσαρμοσμένο |
Αίθουσα συνεδριάσεων ξύλινα πίνακες υδροχλωρίνης ξύλινα πίνακες υδροχλωρίνης
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Σχήμα: | Στρογγυλοειδής |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Σύγχρονη ξύλινη ακουπανέλα ξενοδοχείου στούντιο ακουστικά πάνελ 3D ηχομόνωση φινίρισμα
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |


