Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels pet ] αγώνας 368 προϊόντα.
Εργοστάσιο Παραγωγής Ακουστικών Πάνελ με Πηχάκια Ξύλου 240 X 60 εκ. για Γραφειακούς Τοίχους, Απορρόφησης Ήχου PET
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλινη πλάκα για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET baseboard |
| Καπλαμάς: | Τεχνικό ξύλο, με κομμένο χρώμα |
Σύγχρονο ηχητικό ακουστικό πάνελ PET ξύλινες πλάκες MDF φινέρισμα ηχομόνωτο τοίχωμα
| Τελείωσε.: | Φανίρισμα, μελαμίνη, PVC |
|---|---|
| Χρώμα: | Καρύδια/Χασίς/Άλλα |
| μέγεθος: | 2400/1200*605mm, προσαρμοσμένο |
Φαρμακείο Προσαρμόσιμες ξύλινες ακουστικές τοιχοφάρμες PET με διακόσμηση ξύλου
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλινη πλάκα για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET baseboard |
| Καπλαμάς: | Τεχνικό ξύλο, με κομμένο χρώμα |
Πίνακες ακουστικής ακουστικής τετραγωνικής μορφής που καταργούν τον θόρυβο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πίνακες ακουστικής επιφάνειας 10 mm PET Wood Veneer Slat Composite Acoustic Wall Panel Χωρίς MDF
| Υλικό: | ΠΕΤ+Φανορίνη ξύλου |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα/εκτύπωση από φυσικό ξύλο |
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
Διάκοση τοίχων ελαφρύ τοίχωμα χωρίς MDF
| Υλικό: | ΠΕΤ+Φανορίνη ξύλου |
|---|---|
| Χρώμα: | Φυσικό χρώμα ξύλου |
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
Ελαφριά ακουστικά πάνελ που απορροφούν ήχο
| Υλικό: | ΠΕΤ+Φανορίνη ξύλου |
|---|---|
| Χρώμα: | Φυσικό χρώμα ξύλου |
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
Πίνακες ακουστικής ανάλυσης που εξαρτώνται από τον θόρυβο με χαραγμένο PET Πίνακες ηχομόνωσης από πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Μέγεθος & Σχήμα: | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος: | 9/12 mm, άλλα πάχους |
Ευρωπαικό Πρότυπο 2440 * 1220mm Πολυεστέρας Ηχομόνωση Πίνακες τοίχων ΠΕΤ Φελτίο Ακουστικό Πίνακα Αξιοτόμηση ήχου
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένα ΠΕΤ στρογγυλά ακουστικά πάνελ Πίνακα ηχομόνωσης για τοίχους και οροφές
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |


