Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ acoustic decorative panel ] αγώνας 356 προϊόντα.
Σύγχρονος Σχεδιασμός Ξύλινη Περσίδα MDF PET Ηχομονωτικό Υλικό Ξενοδοχειακή Ηχοαπορροφητική Πλάκα
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ με ξύλινη πλάκα για τοίχο εσωτερικού χώρου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Techwood |
Ασφαλής Οικολογικά φιλικός E1 Επίπεδο περιβαλλοντικής προστασίας Πίνακας απορρόφησης ήχου PET για υγεία και ευημερία
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Πίνακας απορρόφησης ήχου από ίνες πολυεστέρα
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |
Μείωση θορύβου Σκεπή Εγκατασταθείσες θορυβώδεις θόρυβες Ηχομόνωση Πίνακας από υαλοπλαστική
| Υλικό: | Φύλλα γυαλί |
|---|---|
| μέγεθος: | 1200*600/Αναπροσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
2400 X 605mm ξύλινο Akupanel Προσαρμόσιμο για το σπίτι Σώμα συνεδριάσεων Θέατρο
| Η ελκυστικότητα του φινέριου ξύλου: | Το ξύλινο φενίρισμα τελειώνει τα μοτίβα των κόκκων |
|---|---|
| Προδιαγραφές: | ISO/ROHS |
| μέγεθος: | 2400*605/Αναπροσαρμοσμένο |
Προσαρμόσιμη επιφάνεια απορρόφησης ήχου από ύφασμα από ίνες πολυεστέρα Α1 / Β1
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |


