Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ 9mm sound aborbing wall board ] αγώνας 5 προϊόντα.
Πίνακες ακουστικών πλακών από PET Feelt 9mm Sound Absorbing Wall Board για KTV
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 2420*1220*9/12mm, προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πίνακας ακουστικού πάνελ χαμηλής συχνότητας με εξαιρετικά αποτελεσματικές εφαρμογές απορρόφησης ήχου
| Αντιφλεγμονώδη: | Καμία/B1/A1 |
|---|---|
| χαρακτηριστικό: | Ιδιαίτερα αποτελεσματική υγιής απορρόφηση |
| Επιβραδυντικό πυρκαγιάς: | Δυνατή αντοχή στη φλόγα |
Εξαιρετική θερμομόνωση 9mm Pet Feel Acoustic Panel 1-3kg ανά τετραγωνικό μέτρο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Επίδραση θερμομόνωσης: | Εξαιρετικό. |
| Τυπικό μέγεθος: | 2420*1220*9/12mm, προσαρμοσμένο μέγεθος |
Υψηλής αποτελεσματικότητας ηχητική απορρόφηση ακουστικού τοίχου για τη βελτίωση των επιδόσεων του φάσματος χαμηλών συχνοτήτων
| Τυπικό μέγεθος: | 2420*1220*9/12mm, προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1800gsm |
| Επίδραση θερμομόνωσης: | Εξαιρετικό. |
2025 100% ίνες πολυεστέρα Καθαρότητα ομιλίας βελτιωμένη με 36 επιλογές
| Αντιφλεγμονώδη: | Καμία/B1/A1 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Πίνακας ακουστικού 9mm PET Feelt DIY Sound Absorbing Wall Board για την KTV |
| Διακοσμητικές επιλογές: | Πλούσιο και πολύχρωμο, διαφορετικό χρώμα επιφάνειας διακοσμητικό ύφασμα για επιλογή |
1


